Monica Bellucci İstanbul’da sahneye çıktı

Bellucci’den tek kişilik performans

Yunan asıllı meşhur soprano Maria Callas’ın Tom Volf tarafınca kaleme alınan ‘Maria by Callas’ kitabından gene kendisi tarafınca sahneye uyarlanan ‘Maria Callas: Mektuplar ve Anılar’, meşhur İtalyan oyuncu Monica Bellucci’nin göz dolduran performansıyla Sıkıntılı PSM Turkcell Sahnesi’nde sevenleriyle buluştu.

Beyazperde kariyerindeki başarısını birkaç kere seçildiği dünyanın en güzel bayanı unvanıyla taçlandıran ve internasyonal beyaz perdenin en meşhur yüzlerinden olan Monica Bellucci, kariyerinin yeni projesi olan (Lettres et Mémoires by Maria Callas) ‘Maria Callas: Mektuplar ve Anılar’ ile Türkiye’deki fanatiklerine bir kez daha unutulmaz bir performans sergiledi. Dünyaca meşhur efsaneleşmiş sopranonun gücü ve kırılganlığını titizlikle yorumlayan İtalyan oyuncu Monica Bellucci’nin bu unutulmaz performansı İstanbul’daki seyircilerine unutulmayacak anılar bıraktı.

Monica Bellucci’yi izlemeye gelenler içinde Hande Subaşı, Tarık Komut Tekin, Şükrü Özyıldız, Banu Çarmıklı, Yaşar, Nefise Karatay, İbrahim Selim, Güzin-Zeynep Özyağcılar, Volkan Severcan, Komut Bahadır şeklinde sanat ve toplum yaşamının önde gelen adlar vardı.
Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.